||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||

Şahin Irmak Hayranlarının Buluşma Adresi ^^ Şahin Irmak Fan Sitesine Hoşgeldiniz ^^ www.sahinirmakfan.com.tr.tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Apartman Toplantısı

+5
şahin's princess
brnekobrs
oguzhan_kolik
şahin-dlr
greenseass
9 posters
YazarMesaj
greenseass
Admin
Admin
greenseass

Kadın Mesaj Sayısı : 101
Lakap : Seko

Apartman Toplantısı Empty
MesajKonu: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 12:31 am

Yine benim en beğendiğim skeçlerden biriydi...Oğuzhan ve Eser tek kelimeyle mükemmeldi...Metin gerekten çok iyi skeç yazıyor 8)

HADİ BAKALIM ŞİMDİ SİZİN YORUMLARINIZ
http://www.aycaerturan.ile.biz / http://sahinirmak.bedavaforum.b
şahin-dlr

şahin-dlr

Kadın Mesaj Sayısı : 53

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 11:35 am

O rus bu mu ? hacı ya hacı ya ya cidden çok kötü kokuyor bu hacı yağ :D

Metin süper yazmış Bülent & Eser & Oğuzhan süperdi ama Bülent'in duruşuna bakışlarına falan acayip güldüm ya :D
greenseass
Admin
Admin
greenseass

Kadın Mesaj Sayısı : 101
Lakap : Seko

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:31 pm

Aaaa evet Bülenti nasıl es geçtim kendime inanamıyorum :affraid: Kesinlikle skecin yıldızıydı.O teharat sahnesi yedi bitirdi beni :flower: lol!
http://www.aycaerturan.ile.biz / http://sahinirmak.bedavaforum.b
oguzhan_kolik

oguzhan_kolik

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Lakap : Böcükk-Fo-Tey tey :D

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 8:48 pm

Evet Katılıyorum.. Oğuzhan 'ım ve Eser mükemmeldi.. Bülenti de unutmamak lazım=)
brnekobrs

brnekobrs

Kadın Mesaj Sayısı : 24
Lakap : BrN

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 4:55 pm

Bu skeçte çok komikti özellikle 'Allah'ın bereketi...Ben de Allah bereketini versin dedim'(bülent süperdi yha)'o rus bu çocuğu mutlu eder'(Metin abimiz de muhteşemdi' koptum süperdi yha hepsi çok iyiler :D
şahin's princess

şahin's princess

Kadın Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: ..................   Apartman Toplantısı Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 8:13 pm

Bu skeçte çok komikti özellikle 'Allah'ın bereketi...Ben de Allah bereketini versin dedim'(bülent süperdi yha)'o rus bu çocuğu mutlu eder'(Metin abimiz de muhteşemdi' koptum süperdi yha hepsi çok iyiler
şahin_bülent_hayranı

şahin_bülent_hayranı

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Lakap : zeyno

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 2:18 pm

valla bülent muhteşemdi skeçin tartışmasız yıldızıydı o ınıtumi dersimi çalışıceksiniz eve gelen karılarımı inciliyceksiniz dediği yerde bide bize temizlik imandan geliyor efendi dediği yerde gülmekten koptum harikaydı oğuzhan ve metinide geçmemek lazım onlarda işte iyidi:D:D:D
Strawberry

Strawberry

Kadın Mesaj Sayısı : 497

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 1:51 am

super bi skecti o superin bskahramani Bulentti bnce :)
Şahin*yqmR

Şahin*yqmR

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 5:10 pm

evet gerçekten çok iyiydi Metin çok iyi yazıyor.
http://www.sahinirmak.forumd.biz
sahin_tuqce

sahin_tuqce

Kadın Mesaj Sayısı : 237
Lakap : BKM (sınıfta bunu derler)

MesajKonu: Geri: Apartman Toplantısı   Apartman Toplantısı Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 8:00 pm

Süper bi skeçti.Bülent'e çok güldüm yaa.Aydan süperdi.Bana baksana sen bana baksana sen!bize temizlik imandan geliyor efendi falan çok güzeldi.Burcu oğuzhan eser metin gülhan nazmi hepsi birbirinden iyi oynadı skeci.Ama bence bşkahramanlar bülent ve aydan... Apartman Toplantısı 724761 Apartman Toplantısı 893569 Apartman Toplantısı 215322

Apartman Toplantısı
1 sayfadaki 1 sayfası