||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||

Şahin Irmak Hayranlarının Buluşma Adresi ^^ Şahin Irmak Fan Sitesine Hoşgeldiniz ^^ www.sahinirmakfan.com.tr.tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sohbet Odası

+34
sahin_tuqce
nickyok
rapn0ise*qLsah
*svLy*
ChisiL
Şahin*yqmR
sahinmanyaa
burju_şahin
gülçin
Strawberry
RO)KKOL!K
demet27
Burak Irmak
KiZiLBaRoN
irem
Gizemmss
şahin-dlr
şahin_bülent_hayranı
oguzhan_kolik
the_blue_eyes
qamze9595
zerya
DüşeS
caqLa
greenseass
sevda
Solodov
smile
sahinimaskim
ALEX_FB
sheffica
tunç
PebbLe
baronez
38 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
the_blue_eyes

the_blue_eyes

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Lakap : tatlı bela

Sohbet Odası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:09 pm

baronez demiş ki:
valla benimde beynim döndü ya hangi siteyle uğraşayım şaşırdım(:Yani Seyhan sana katılıyorum aynı tas aynı hamam(: (: (:

Eeee bu arada hoptirik herkez ben yeniyim demiş okadar burası sohbet bölümü rahat olun unutmayın buraya üye olduğunuz andan itibaren Şahin Irmak ailesinin 1 üyesisiniz.Sadece Türkçe yazın yeter!(: (: ee Günleriniz nasıl geçiyor bakalım...?Valla gözüm yollarda kaldı.Artık BKM ekibi İstanbul'a gelsede bizde ziyaretine gitsek..Arkadaşlar yakında 1 organizasyon düzenliye bilirim.Hazır olun!

nasıl bir organizasyon canım?

ya avt bende dört gözel bursaya gelmelerini bekliyorum.ama ben bütün ağustos boyunca tatildeyim eylülde gelseler bursa ya dört köşe olucam .
oguzhan_kolik

oguzhan_kolik

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Lakap : Böcükk-Fo-Tey tey :D

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:09 pm

Slm herkese..! Gökçe online sın ama buralarda mısn?
baronez
Admin
Admin
baronez

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Lakap : baronez(:

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 10:03 pm

Burdayım cnaım burdayım(:Organizasyon şu anda öyle 1 düşünce.Katılım olur mu bilmiyorum.Zaten şu anlık sadece İstanbul'luları içeriyor.Eğer katılım olmassa bu fikri kaldırırım zaten en az 6-7 kişinin katılımı lazım.Seyhanla bu konuyu SONRA konuşucam.(: Bu arada ne Şahin nede Ayça abla nete girmiyorlar.Neden acaba?Hiç bukadar girmemezlik yapmazlardı.
şahin_bülent_hayranı

şahin_bülent_hayranı

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Lakap : zeyno

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:13 pm

selam arkadaşlar ben zeynep bu arada şahin ve ayça ablanın nete girmemesinin nedeni biliyosun çok yoğunlar ve şimdi ekimde yeniden tvde olcaklar çekimler felan vakit bulamamışlardır die düşünüyorum bu arada avatarın süpper nerede çekindin yaa :D :D :D :D
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 3:19 pm

Yanlarına gittim canım..Bu arada dün Şahin sitemize girdi arkadaşlar..gezdi selamını iletti hatta bana söylediğini aynen kopyala yapıştır yapıyorum...

çok teşekkür ederim hepsine hepiniz çok tatlısınız seviyorum sizi iyi ki varsınız

dememi istedi..Sitede online olursanız Şahin abi sizi daha iyi tanır sanırım..
şahin-dlr

şahin-dlr

Kadın Mesaj Sayısı : 53

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 4:34 pm

baronez demiş ki:
Yanlarına gittim canım..Bu arada dün Şahin sitemize girdi arkadaşlar..gezdi selamını iletti hatta bana söylediğini aynen kopyala yapıştır yapıyorum...

çok teşekkür ederim hepsine hepiniz çok tatlısınız seviyorum sizi iyi ki varsınız

dememi istedi..Sitede online olursanız Şahin abi sizi daha iyi tanır sanırım..
Adminlerin 1 numarası :D :cheers:
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:09 pm

sağol canım benim...1 numara Şahin abi ben ileticiyim..(:
şahin-dlr

şahin-dlr

Kadın Mesaj Sayısı : 53

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 1:24 am

baronez demiş ki:
sağol canım benim...1 numara Şahin abi ben ileticiyim..(:
o hep 1 numara zaten :D

sen sağol yinede büyük admin :king:
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 1:32 am

sağol canım benim..Eee nasılsınız..Ben çok mutluyum..Şahin abi sıklıkla sitemize giriyor..Sizden Şahin'e mesajlar kısmını okudu dün..(: ayy çok mutluyum..
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 5:57 pm

Ayyy ben de çook mutlyuyum Çok güzel hareketler bunlar 8 Ekimde başlıyor ve ben o günü iple çekiyorum. :)
Şimdi reklamlarda gördüm Romeo ve Jullieti. :)
Ayy harika ya :D
irem

irem

Kadın Mesaj Sayısı : 1352
Lakap : prenses

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 11:12 pm

ben daha görmedim fragmanları :cry:
ama 8 ekim de çok uzun olmuş ya diziler gibi oda eylül de başlasaydı ya...
özledim şahin'e gülmeyi :bounce:
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 1:21 pm

bende daha demin gördüm fragmanları..arkadaşlar süperdi..ben ilk bölümün çekimlerine gittim süper skeçler bekliyor bizleri..Şahin abi harikaydı yine..çok gülücez,çok eylenicez..yine çok güzel hareketler hazırlamışlar bizlere (: zaten ilk çekimlerde yılmaz Erdoğan'nın yanında oturdum.Kamera paso beni çekti..bir müddetten sonra rahatsız oluyorsun onlar sahne üzerinde neler hissediyorlar kim bilir..
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 4:28 pm

Aha Baronezi Tv de görücez. :D
Ben de aileme İStanbula gitçem ben falan dediğim zaman ailem hemen Bkm var dimi demeye başladılar. :D
Dün paso ona güldüm. :D
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 11:54 am

Gizem'cim muhakak gitmeye çalış..İstanbul'da olalanlar mutlaka gitmeliler.Canlı canlı izlemenin ayrı 1 tadı var.Ee 1de kimse skeçleri bilmezken sen biliyorsun (: (: Bunun verdiği 1 mutluluk.
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:13 pm

Ben gitmeden öğrendim. :)
Kİmse söylemedi gerçi ama. :)
Rüyamda gördüm çıktı :P
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:44 pm

ben mi anlatmıştım..hatırlamıyorum da(: Ben skeçleri kimseye anlatmadım ama...çok güzel skeçler vardı gerçekten...(: Harikaydı (: (:
irem

irem

Kadın Mesaj Sayısı : 1352
Lakap : prenses

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 11:32 am

arkadaşlar... bütün şahincilerin ve onların güzel ailelerinin bayramı kutlu olsun... sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlara... :heart: :heart: :heart:
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 9:34 pm

Bayram girdi araya siteye giremez oldum. :)
Diyarbakıra gittim. Bir Gap turu yaptım. Harika yerler vardı ama bu arada 15 şehit vermişiz. Çok üzgüünm o yüzden. :( Hepimizin başı sağolsun.
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 1:02 pm

Allah ailelerine sabır versin..Çok zordur ya ehmde çok zor.Bende bayramda çerkezköydeydim askerin son 3 günü kalmış çatışmada vurmuşlar..cenaze namazı okadar kalabalıktıki bütün çerkezköy ordaydı..caddelere yayıldılar .. binlerce kişi vardı..Okadar üzüldükki herkes ağladı..çok kötüydü ya heleki 3 günü kalmış 1 askerimizin şehit olması...): ):
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 5:23 pm

Burada bostanlıda da öyleydi. Bir şehit verilmiş. Ben görmedim ama arkadaşalr anlattı çok kötüymüş. :(

Ama neyse mekanları cennet olsun.
Özlem bitiyor bugün ÇGHB başlıyor. :) Holleyyy. :) :) :)
Baronezz seni de görüyz dimi ? :D
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 1:25 pm

Ya ben kendimi geçtim Allah'ım çok güzeldi.Bende 1 yusuf yusuf,tırs tırs...ay koptum izlerken.Hele Şevket abim 1 tanem ne kadar güzeldi...
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 4:13 pm

Yanlız bir ara ben o Kedavrada ŞEvket abi kendini tutamayıp kahkaha atacak zannettim sahne arkasında baygınlık geçirmiştir belkide. :D
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 10:07 pm

katılıyorum.1 ara zor tuttu kendini.Ama yetenek işte gülmedi..ahh ahhh harika 1 skeçti.Ama tabu 1 başkaydı ya..hele anneler.Şahin abiye bayıldım.Heleki Murak abinin 'benide benden aldı' demesi yokmu gülmekten yerlere yattım.Süperdi..
Bülent abi eser annem ......edicek diyince murak abinin merak etme hepimizin hepimizin diyişi çok komikti ya çok güzeldi..çok beyendim.Çok Çok güzel hareketleer hazırlamışlar gerçekten..!
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 10:32 pm

Romeo ve Juliet ve ŞEytan diyor ki de bir harikaydı. :)
ŞEytan diyor ki de ŞEvket abi arkada bambaşka bir dünyaydaydı ya. :)
Metin Yıldız ve Emrecan polatta gayet iyiydier. :D Hele Metin Yıldızın görünümünden tanıyamadm :D

Yani godik hareketlerdi :D
KiZiLBaRoN

KiZiLBaRoN

Erkek Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Sohbet Odası   Sohbet Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm

Selam arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz... tabi ki herkes benim gibi şahin ırmak ı çok sevdiği için burda ddeğilmi neyse fazla uzatmaya gerenk yok... :)

Sohbet Odası
2 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sonraki