||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||

Şahin Irmak Hayranlarının Buluşma Adresi ^^ Şahin Irmak Fan Sitesine Hoşgeldiniz ^^ www.sahinirmakfan.com.tr.tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışalımm

+71
sahin_tuqce
betül
mukiwa_gs
crn
gökçen_şahin
rukiye
zeynpck
rapn0ise*qLsah
lntkz
Şahin*yqmR
havuçlu_anne
sahinmanyaa
burju_şahin
Strawberry
mrs.ırmak
disiaslan_dilek
demet27
Çatlak prenses
= Cherry =
tughhce
yagmurr
ozko_8
liselikız
pollyanna
raikkonen
ezgi pınar
YüSRa_
Burak Irmak
ayserose
CeRen42
Gizemmss
şahin_bülent_hayranı
zerya
şahin's princess
Nessa Earfalas
brnekobrs
arzu
gülçin
***oğuzhanım***
oguzhan_kolik
[ES]Gİ
qamze9595
şahin's princess
semO
L0vabLe
okan
nano_4ever
the_blue_eyes
gizem
DüşeS
byz
1seL...
sahinimaskim
JeRFi
irem
Superisi
ALEX_FB
srr
!ReMmM
şahin-dlr
Mericik
KaRaMeLL
sahın
feride.54
KIRÇİÇEĞİ
caqLa
_TuGcH£_
meltem_cmbl
greenseass
smile
baronez
75 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
baronez
Admin
Admin
baronez

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Lakap : baronez(:

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 1:50 am

Arkadaşlar tek tek kendimizi tanıtalım lütfen...(:
baronez
Admin
Admin
baronez

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 1:51 am

Ben Gökçe.15 yaşındayım.İstanbul'da oturuyorum.Lise 2 öğrencisiyim.Şahin benim herşeyim ve eminim sizlerinde(:Şimdiden tanıştığıma memnun oldum.(:
smile

smile

Kadın Mesaj Sayısı : 11
Lakap : smile

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 5:47 pm

meraba ben de Gülsen. lise 1 öğrencisiyim. İstanbul'da oturuyorum. Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, sinemaya gitmeyi:D severim. Şahin Irmak gerçekten çok iyi bir oyuncu. Bundan sonra onu ekranlarda çok daha sık göreceğimizden eminim.
greenseass
Admin
Admin
greenseass

Kadın Mesaj Sayısı : 101
Lakap : Seko

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 6:51 pm

Merhaba...Seyhan ben :lol: Ankara'dan ;) Yaş 18...
ŞAhin Irmak BKm deki favorilerimden...Hatta en başta diyebilirim... :lol:

Şahin & Ayça & Bülent & Büşra & Oğuzhan :cheers:
http://www.aycaerturan.ile.biz / http://sahinirmak.bedavaforum.b
meltem_cmbl

meltem_cmbl

Lakap : bıyıkçı:)

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 9:10 pm

Herkeze slm ben meltem 18 yaşındayım istanbulda oturuyorum
şahin ırmak çghb da favorım :D
site çok hoş olmuş emeği geçen herkezin ellerine sağlık
http://www.umutkurt.info
_TuGcH£_

_TuGcH£_

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 12:13 am

merhaba arkadaşlar ben tuğçe.. 15 yaşındayım.. lise 2 öğrencisiyim.. şahin ırmak'ı bende çok seviyorum.. ÇGHB'daki favorilerimden.. çok başarılı.. baba rolünü unutamıyorum..! :D

oğuzhan & şahin & bülent & ayça :cheers:
caqLa

caqLa

Kadın Mesaj Sayısı : 14
Lakap : mavis"t..!! (:

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 1:29 am

Slm.. ben çağla.. 15 yaşındayım.. Şahin Abi'yi çok seviorumm!! :) Tanışalımm 1306 Neden şahin abi dediğimi hemen anlatıyım :) bnm bi ablam var adı sena şahin abiden konu açıldı azcık kanka gibi bişilermiş yani konuşmaları varmışş senoşla sn nie şahin diosun dedi ne diim dedim 27 yaşında adama abi dicen tabi dedi bnde yok şahin amca dedim güldük falan ondan soraa şahin abiye sardım :):) böyle işte Tanışalımm 79704 Tanışalımm 79704

Şahin- Büşra- Oğuzhan forever demek istiyorum!! :)

En son caqLa tarafından Paz Şub. 01, 2009 3:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.sarpapak.eniyiforum.org
KIRÇİÇEĞİ

KIRÇİÇEĞİ

Kadın Mesaj Sayısı : 1
Lakap : Kırdikeni (:

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 3:33 pm

Merhabalar...

İsmim Yasemin :flower: Yaşımı yazacağım ama aranızda yaş bakımından biraz fazla kalacağım için yazsam mı, yazmasam mı diye ikilemde kaldım :D 21 Yaşındayım ve Şahin gibi İzmirliyim :oops:

Şahin'i ilk olarak Karayılan dizisinde izledim ve oyunculuğuna daha orada hayran kaldım diyebilirim Tanışalımm Imginlovewt1 Çok çok başarılı bir oyuncu kendisi. Karayılan dizisinde karakter olarak pek önplanda olmasa da, oyuncu olarak ışığını yaymasını bilmiştir Tanışalımm Imginlovewt1

BKM Mutfakta oynayacağına duyumlar almaya başlayınca bu programı kaçırmamalıyım demiştim. İlk bölümünü izledikten sonra da ekran karşısından mest olarak kalkmıştım. Gerçekten müthiş bi enerji veriyor izleyen insanlara. En başta Şahin olmak üzre; Bülent, Eser, Oğuzhan, Ersin ve Ayça hatta Büşra favorilerim arasında yer alıyorlar Tanışalımm Imginlovewt1

Neyse çok uzattım sadede gelip yazıma son vereyim : )

Forumu açanların, hazırlayanların, emeği geçenlerin ellerine ve emeklerine sağlık.

Teşekkür ediyorum herkese,

Sevgilerimle :flower:
baronez
Admin
Admin
baronez

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 7:20 pm

GÜLŞEN-MELTEM-TUĞÇE-ÇAĞLA-YASEMİN.Öncelikle hepinizin ismini tek tek büyük harflerle yazmak çok güzel(:forumumuza hoşgeldiniz.Bn forumun adminiyim bir diğer admin ise SEYHAN(:İnşallah forumu beyenmişsinizdir.Bu arada Yasemin ablacım aslında ben sana teşekkür ederim ricamı kırmayıp üye olduğun için(:Büyük olman senin için ne güzel(:Keşke bende senin yaşında olsaydım.Şahin'le aramızdaki yaş farkı azalırdı(:Kader...Tekrar hoşgeldiniz.
feride.54

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 4:06 pm

slm herkese..ben feride 19 yaşındayımm..
bnde sizin gibi şahin hayranıyım=)ve takip etmeye çalışıyorum onuu=)
bnde tanıştığıma m.oldumm=)
sahın

Kadın Mesaj Sayısı : 3

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 8:48 pm

Ben funda 21 yaşındayım.İstanbul'da oturuyorum
http://www.dizifilm.com
KaRaMeLL

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:39 pm

merhaba bn melike 15 yaşındayım izmirde oturuyorum şahinin kuzeniyim :)
Mericik

Kadın Mesaj Sayısı : 1

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 7:00 pm

Merhabalar...

Ben Merve...14 yaşındayım.Liseye başlayacağım...

Şahin'i Karayılan'da izledim...Çok harikaydı,bayılıyordum orada ona:)

ÇGHB'da da çok hoşuma gidiyor=)

Seyhan'a teşekkür ederim davet ettiği için=)
greenseass
Admin
Admin
greenseass

Kadın Mesaj Sayısı : 101
Lakap : Seko

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 7:06 pm

Mericik demiş ki:
Merhabalar...

Ben Merve...14 yaşındayım.Liseye başlayacağım...

Şahin'i Karayılan'da izledim...Çok harikaydı,bayılıyordum orada ona:)

ÇGHB'da da çok hoşuma gidiyor=)

Seyhan'a teşekkür ederim davet ettiği için=)

Önemli değil canım vazifemiz 8)

Yeni arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz umarım iyi vakit geçirirsiniz.

greenseass/seyhan
http://www.aycaerturan.ile.biz / http://sahinirmak.bedavaforum.b
şahin-dlr

şahin-dlr

Kadın Mesaj Sayısı : 53

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:41 pm

Merhaba ben Dilara
Bu yıl 8. sınıfa geçtim Ankara'da otururyorum
herşeyden önce Fenerbahçe'liyim :)
Şahin'i Diego Lugano hariç herkezden daha çok seviyorum :heart:
!ReMmM

!ReMmM

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 7:33 pm

slm,ben Tuna İrem..21 yaşındayım.hali hazırda işletme okumaktayım.
Şahin Irmak'ı ÇGHB'la tanıyan talihsizlerdenim..onun gibi birini daha önce farkedemediğine çok kızıyor insan..ama yer aldığı yapımların hiç birini izlememe şanssızlığına sahibim :(
ama Şahin Irmak'ın ÇGHBdeki performansına bayıldığım gibi malum sitedeki videolarındaki halinede bir başka bayılıyorum.

foruma çok fazla yazabileceğimden emin değilim bu aralar pek pc başına geçemiyorum ama yapılan çalışmaları yazıları takip edeceğim kesin..

.

çok uzattım hemen kesiyorum:)
haber veren arkadaşlara çok teşekkürler(Seyhan'dan başka biri daha mesaj atmıştı ama hafızamın azizliğine uğrayarak hatırlamıyorum kim olduğunu :silent: kusura bakmasın:) )
srr

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 3:02 pm

slm.. bn serra .ist yasıorum 17 yasındayım .. nedendir bılmıorum ama son zmanalrda şahın ırmak hastası oldum eskıden olsa asla böle bıse yapmazdım ama oldu işte :pirat:
baronez
Admin
Admin
baronez

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 1:42 pm

!ReMmM demiş ki:

haber veren arkadaşlara çok teşekkürler(Seyhan'dan başka biri daha mesaj atmıştı ama hafızamın azizliğine uğrayarak hatırlamıyorum kim olduğunu :silent: kusura bakmasın:) )

(: (: önemli değil İrem'cim.Önemli olan davetimizi kabul edip burda olmak.Seyhan'nında dediği gibi görevimiz(:Yeni gelenler hoşgelmişler sefalar getirmişler.Sitemizi inşallah beyenirsiniz(:
baronez
Admin
Admin
baronez

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 1:45 pm

Onur Yavuzer

1993-Nisan doğumlu…

-Doğum yeri İstanbul, memleketi Erzurum.
-4 yaşından beri müziğe ve oyunculuğa gösterdiği ilgiyle sanata eğilimlidir.
-Oyunculuğunun yanı sıra dizi senaryoları ve şiirler yazıyor. (Şu ana kadar yazdığı 3 senaryo, 10 şiiri var.)
-7 yaşından beri kekeme. Dönem dönem bununla ilgili sıkıntılar yaşasa da yenmekle uğraşıyor ve çevresi tarafından geçtiği söyleniyor.
-Sanatın hiçbir dalında eğitim almadı, almak istiyor.
-Mükemmeliyetçidir.
-Sürekli arkadaşlıkları çok azdır. Onlarla da çok samimi olduğu söylenemez. Başından 2 aşk hayatı geçmiştir. İkisi de çok kısa sürmüştür.
-Çok karanlık, çok yüksek gibi çokluklara karşı fobisi vardır.
-Fiziğiyle ilgili kompleksleri söz konusudur.
-Arkadaşlarının ona yaptığı yanlışlar yüzünden güven duygusunu yitirmiştir.
-Acımasızdır.
-Bir kadını/kızı ağlarken görmeye dayanamaz. Hemen teselli etmekle uğraşır ve çoğu zaman başarılı olmuştur.
-Esprilidir.
-Sigara, uyuşturucu, çete gibi kötü alışkanlık ya da kötü ortamlarla alakası olmaz.
-Ağır yalanları ve dedikoduyu affetmez. Yapanlarla ilişkisini kesmiştir.
-Gelecekten beklentisi para ve mutluluktur. En büyük hayali ise iyi bir aile yaşantısı ve yazar olmak.
-Hafızası ile ilgili tek tük sorunları vardır. 8 yaşından öncesini hatırlayamadığı gibi dün ne yediği konusunda çoğu zaman fikir sahibi olamaz. Ama kendince önemli, asla unutmadığı şeyler de vardır.
-Uyumayı, yüzmeyi, dizi, film, tiyatro izlemeyi, sağlığına zararlı şeyler yemeği (cips, çikolata), içmeyi (kola, bira), basketbol oynamayı, gitar çalmayı, tiyatro oyunlarında rol almayı sever.
-Yüzündeki sivilce ve siyah noktalar dışında fiziki rahatsızlığı yoktur. Pskolojik ya da kalp gibi rahatsızlıkları da yoktur.
-Sünnet olmak dışında vücuduna doktor eli değmemiştir.
-Hayvanlarla ve bitkilerle insanlarla olduğundan daha iyi anlaşır. Çoğu hayvandan korkmaz. Sokak köpekleriyle dertleşir.
-İzlediği, okuduğu ve yazdığı her şeyde kendinden özellikler katar.
-Abartılı hayalperesttir. Hatta hayalleri yaşama sebebidir.
-Fazla dırdıra tahammülü yoktur. Alaydan nefret eder. Sinirliyse yanına yaklaşılmaz. (Genelde sinirlidir.) Asi ruhludur.
- Başarılı bir okul hayatı geçirmiştir. Okuldaki hocalarla genelde çok iyi anlaşır. Anlaşamadıklarına karşıda anarşist bir tavır takındığı görülmüştür.
-Kuralcıdır, kurallara da uyar.
-Hayatta yaptığı yanlış ve doğru sayısı azdır.
-Garip felsefeleri ve fantezileri vardır. Çevresi bir ara onun deli olduğunu bile düşünmüştür.
-Kendi kendine konuşur. Evde tek kaldığı zamanlarda eşyalarla bile muhabbet edebilir.
-Şu anda en yakın arkadaşı adını tın tın koyduğu elektro klasik gitarıdır.
-Çok fazla okumaz. Okuduğunda da mutlaka okuduğu şeyin birkaç gün etkisinde kalır.
-Sınıfta siliktir. Kızlarla daha iyi anlaşır. Beden derslerinde diğer erkekler gibi top oynamak yerine müzik dinler ya da şiir yazar.
-Soğukkanlıdır. Herkesin şaşırdığı şey onun için gayet normaldir.
-Evcil hayvanı yoktur.
-Fazla kan görmeye dayanamaz. Körlerin ya da şaşıların gözlerine en fazla on saniye bakabilir. Ölmüş hayvanlara bakabilmesi söz konusu olmaz.
-Masum bir suratı vardır.
-Gözleri ve saçları siyah renktir. Beyaz tenlidir.
-Henüz doğru düzgün bir ilişkisi olmadı. Aradığı kızı bulamadı.
-Platonik ve ilk görüşte aşklara inanmaz.
-Fazla romantik ve duygusaldır. Ama bunu az ortaya çıkarır.
-Yırtık ve afacan değildir. Durgun bir mizacı vardır. Boş konuşmayı sevmez. Kısa ve öz konuşur.
-Parası varsa mutlaka harcar. Hedefi olmadıkça biriktirmez.
-Biriyle herhangi bir yere gittiğinde kendi parası varsa mutlaka hesabı o öder.
-Samimidir.
-Sanem Çelik’in oyunculuğuna, Yiğit Güralp ve Yılmaz Erdoğan’ın yazarlığına, Çağan Irmak’ın yönetmenliğine, Orhan Veli Kanık’ın şiirlerine, Arda Turan’ın futbolcu kişiliğine hayrandır.
-Galatasaraylıdır. Ama fanatik değildir, olmaz da.
-Kafa dengi arkadaşlarıyla iyi anlaşır.
-Renkli gözlü, zeki, olgun, sanatçı kişilerle çok iyi anlaşır.
-Bir tiyatro oyununda rol almıştır. Bir de kurgu yönetmenliği teklifi gelmiştir. Reddetmiştir.
-Edebiyat ve İngilizce derslerini sever, zevkle dinler.
-OKS, ÖSS gibi sınavlara çalışmaktan nefret eder. OKS’ye çalışmamıştır. ÖSS’ye çalışıp çalışmayacağı da merak konusudur…

YENİ GELENLER KENDİLERİNİ BU SAYFA İÇİNDE TANITIRLARSA ÇOK MEMNUN OLURUZ..ŞİMDİDEN TEŞKKÜRLER..
SİTE YÖNETİMİ
ALEX_FB

ALEX_FB

Kadın Mesaj Sayısı : 16

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:30 pm

Selam...Ben simge...15 yaşındayım...Şahin Irmak gibi İzmirliyim...Hobilerim tv,pc,kitap okumak,futbol oynamak :D, ÇGHB şahin fovorim...Karayılanda Şahin Irmak'ı izlediğimde çok beğenmiştim...Gerçekten müthiş bir oyuncu...Alex'imden sonra Plotonik aşık olduğum 2.kişi diyebilirim... :roll:
Superisi

Superisi

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 3:06 pm

Selam ben ankaradan ilayda böyle bir sitede buluşmamız gerçekten çok güzel site için emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :alien:
irem

irem

Kadın Mesaj Sayısı : 1352
Lakap : prenses

Tanışalımm Empty
MesajKonu: slm şahin ırmak aşıkları   Tanışalımm Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 5:09 pm

slm ben irem :flower: 20 yaşındayım ankara da yaşıyorum. şahin ırmak 'ı oynadığı dizilerden de tanıyordum ama onun tatlı ve sempatik bir insan olduğunu BKM mutfak sayesinde keşfettim. ve hayranı oldum. :heart: onunla ilgili bulduğum bütün siteleri ziyaret etmeye başladım ve bu güsel siteyle karşılaştım. :) sizlerle tanıştığım için ve şahin ırmak forumuna üye olduğum için çok mutluyum. güsel bi site hazırlamışsınız elinize sağlık. :cheers:
JeRFi

JeRFi

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 7:08 pm

s.a arkadaşlar bende istanbuldan Esma 17 yaşındayım lise3 öğrencisiyim emeğinize sağlık siteniz güzel olmuş ist hangi semtinde oturduğunuzu merak ediorum ben tuzlada oturuorum belki tanıdığım çıkar bellimi olur :D
sahinimaskim

sahinimaskim

Lakap : şahinkolik

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:06 am

slm arkadaşlar ben 16 yaşındayım lise 3 öğrencisiyim şahini çoğu dizilerden tanıyorum çok şeker bi insan yaşı benden ne kadar büyük olursa olsun aşığım ben ona banane kim ne derse desin çoğu kişilere aşığım dediğim zaman o da senle sevgili olcaktı zaten yaşı yaşınıza uygun fln diye iğrenç espirilerde yapşalarda ben ona resmen aşığım yaş öenmli deil :D
1seL...

1seL...

Tanışalımm Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımm   Tanışalımm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:08 pm

Selam ben Birsel....16 yaşındayım.Şahin i çok seviyorum..İnşallah. birlikte iyi vakit qeçiririz arkadaşlar.

FORUMUMUZUN KURALLARINI OKUMADIĞIN ÇOK BELLİ. 17. VE EN ÖNEMLİ KURAL=DÜZGÜN TÜRKÇE.SİZDEN -DE -Kİ EKLERİNİ AYRI YADA BİRLEŞİK YAZIMINA DİKKAT EDİN DEMİYORUZ! SADECE KELİMELERİ KISALTMAYIN VE 'SEFİYOUM' , 'SLM' GİBİ KELİMELER KULLANMAYIN. DAHA DİKKATLİ OLURSAN SEVİNİRİM.ÇÜNKÜ 2 SATIRLIK MESAJINI DÜZELTENE KADAR CANIM ÇIKTI...İLGİ GÖSTERECEĞİNE EMİNİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
SİTE YÖNETİMİ

Tanışalımm
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki