||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||

Şahin Irmak Hayranlarının Buluşma Adresi ^^ Şahin Irmak Fan Sitesine Hoşgeldiniz ^^ www.sahinirmakfan.com.tr.tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar

+13
Nessa Earfalas
brnekobrs
ayshegul
oguzhan_kolik
the_blue_eyes
NaGeHaN
şahin's princess
L0vabLe
baronez
Superisi
gülçin
ilknur_şahin
ttlcd
17 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Empty
MesajKonu: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:03 am

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.ben şahin ırmak inanıp inanmamakda serbestsiniz tabi.ama ben buraya hepinize teşekkür etmek için girdim tabi bu ilk mesaj ama son olmayacak hepinize teşekkürler.
ttlcd

ttlcd

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Lakap : ttlcd

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:17 pm

gerçekten senmisin peki biliyorsun böyle yerlerde insanları kandırmak kolay oluyor
ilknur_şahin

ilknur_şahin

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Lakap : BöCeK

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 8:54 pm

evet doğru söylüyosun ttlcd insanları kandırmak böyle yerlerde normal hale geldi nerdeyse
gülçin

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:01 pm

inş sensindir ama insan hemen güvenemiyo
Superisi

Superisi

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:14 pm

Ben inanıyorum sen olduğuna evet belki de inanmak istiyorum ama sonuçta inanıyorum. ;) :heart: :king:
baronez
Admin
Admin
baronez

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Lakap : baronez(:

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:24 pm

arkadaşlar öğrenmeye çalışıyorum şöyle yapalım siz şimdililik inanmak istediğinize inanın yani gerçek Şahin olduğuna.Ben inanıyorum(inanmak istiyorum)kimse siteye girip Şahin yerine mesaj yazacak kadar ileriye gitmiş olamaz.Eğer bu bir şaka ise gerçekten kaçacak yer aramalı.Neyse siz şimdilik gerçek Şahin olduğuna inanın tamam(:
L0vabLe

L0vabLe

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 7:11 pm

adminimz çok akıllı konşmuş arkdşlar :D olmzsa ddii gbi yapıcz..ben şahnm die şahin hayranlaryla dalga geçick bi ruh hastası insn düşününemiyorm..şahindir inş..
şahin's princess

şahin's princess

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 12:59 am

Ben inandım biraz ya.
NaGeHaN

NaGeHaN

Kadın Mesaj Sayısı : 58

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 3:16 pm

ben kararsızımm :no: ... :D :) :D :) :)

En son NaGeHaN tarafından Çarş. Ağus. 13, 2008 9:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
the_blue_eyes

the_blue_eyes

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Lakap : tatlı bela

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 9:23 pm

bencede şahin abimdir ya ben inanıyorum.
oguzhan_kolik

oguzhan_kolik

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Lakap : Böcükk-Fo-Tey tey :D

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:22 pm

Ya gerçekten nerden bilelim ki o olduğunu? Hem ünlülerin adına msn falan alıyorlar da bunu neden yapmasınlar.. Tabi o da olabilir ama yalan da olabilir :S Ben kararsızım valla
ayshegul

Kadın Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 7:03 pm

Aklım inan diyor mantığım inanma diyor.İnşallah Şahin'mdir.
ilknur_şahin

ilknur_şahin

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Lakap : BöCeK

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 7:12 pm

ya ben de inanmak istiyorum hemde çokk ama böyle yerlerde nsanları çok çabuk kandırıyolar ben ondan korkuyorum inşallah şahinimdir cnm benim yaa inşallah sensindirr
brnekobrs

brnekobrs

Kadın Mesaj Sayısı : 24
Lakap : BrN

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 4:30 pm

Kendi adıyla girip kendi resmini koymuş oky ama inanmak zor gözüküyor hem gerçekten bence Şahin abimiz olsa ister inanın ister inanmayın asla demezdi çnkü ben olsam demem ve Şahin abi kadar esprili bir insan bu kadar kısa bir msj yollamaz eğer tşk edecekse daha uzun bir şekilde eder diye düşnüyorum yane hislerime güvenirim bazen kandırsalar da ;) :) bir de tek msj yazmış aslında biri bizle dalga geçse birkaç msj yazabilir bu da var böylece kendi tezimi çürüttüm yha hayırlısı inşallah :D
Nessa Earfalas

Nessa Earfalas

Kadın Mesaj Sayısı : 36

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 1:33 am

Aynı seyi diger forumlarada yazdım ..
Ben sahin'le konustugumda sahin'in bana soyledigini aynen yazıyorum ..
Ben ona bi siteye uye olması icin ricada bulundum
Oda bana '' Ben kendi kendimin mi fanı olucam .. cok sacma bence ( : '' dedi ..
Kim neye inanmak istiyosa inansın ..
Sonunda gercek ortaya cıkar ( :
Bisey diyemem ..
Sitedeki sahin yada sahin gorunumlu insan hakkındada simdilik yorum yapmiyiciğim = D
oguzhan_kolik

oguzhan_kolik

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Lakap : Böcükk-Fo-Tey tey :D

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 12:19 pm

Ben söliyim açıkca inanmıyorum.!
Nessa Earfalas

Nessa Earfalas

Kadın Mesaj Sayısı : 36

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 3:09 pm

Bugune kadar iyi niyetimizi o kadar cok kullandılar ki neye inanıp neye inanmıyıcagımızı sasırdık ..
şahin's princess

şahin's princess

Kadın Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: ....   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 8:01 pm

Ben inandım
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 10:07 am

Arkadaşlar bu konu böyle uzar gider.Ne dedim size siz inanın ben bugün yarın BKM ye gidicem.Şahin'e sorucam işte.Gerçek Şahin değilsede gerçeğini getiricem.Lütfen şimdilik bu konuyu kapatalım.Yoksa sayfayı kilitlemek zorunda kalıcam AMA bunu yapmak istemiyorum.
şahin_bülent_hayranı

şahin_bülent_hayranı

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Lakap : zeyno

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:41 pm

ya bende inanmak istiyorum ama ünlü kişilerin fan sitelerini ziyaret ettiğini biliyoruz belkide şahin abimde gelmiştir inanmak istiyorum hoşgeldin şahin abim arada takıl ya buralarda da :D :D :D
zerya

zerya

Kadın Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 9:55 pm

gerçekten inanmak zor çünkü insanlar inanmmakta çok haklı.insanları andıran sahte kişilikler çok.ama bi yerde çıkıp benim derse ozaman inanırım. :santa:
gizem

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 8:19 pm

yazan kişi şahin ırmak değil..emin olabilirsiniz çünkü kendisiyle az önce konuştum ve herhangi bişey yazmadığını söyledi..bu kişide insanları kandırmaya hiç utanmıyo mu acaba çok merak ediorm :evil:
baronez
Admin
Admin
baronez

MesajKonu: Geri: merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar   merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 11:34 pm

GİZEM'in son açıklamasından ötürü ve benim bazı aldığım duyumlara dayanarak bu başlığı siliyorum.Bu kişiyi araştırıyorum bursam ...anlayın siz artık.Gerçekten özür dilerim ilk başta bende bilmiyordum ...ama size söz Şahin 'nin gelmesi için elimden gelenin en iyisini yapıcam(:Admin sözü(:

merhaba..yazdıklanız mesajlara cevaplar
1 sayfadaki 1 sayfası