||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||

Şahin Irmak Hayranlarının Buluşma Adresi ^^ Şahin Irmak Fan Sitesine Hoşgeldiniz ^^ www.sahinirmakfan.com.tr.tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..?

4 posters

Bkm Anadolu'ya açıLsın mı..?
Evet
Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Vote_lcap83%Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Vote_rcap
 83% [ 5 ]
Hayır,Ne gerek var
Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Vote_lcap0%Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benim için farketmez
Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Vote_lcap17%Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Şahin*yqmR

Şahin*yqmR

Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Empty
MesajKonu: Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..?   Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 6:27 pm

Böyle dememin sebebi Bkm sürekli Ankara İstanbul,İzmir,Bursa gibi büyük şehirlere geliyo bende İstanbldayım ama olmayanlar için bi anket..?
http://www.sahinirmak.forumd.biz
irem

irem

Kadın Mesaj Sayısı : 1352
Lakap : prenses

MesajKonu: Geri: Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..?   Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 6:59 pm

ben Ankara ' da oturuyorum bu konuda daha avantajlıyım ama diğer şehirlerimizdeki şahin hayranı arkadaşlarımızında bu heyecanı yaşamasını tabiki isterim. onları yakından görmek gibisi olamaz Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? 867635
Strawberry

Strawberry

Kadın Mesaj Sayısı : 497

MesajKonu: Geri: Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..?   Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 8:28 am

walla bn icin faketmezler hatta Amerikaya bile gelsinler yaaa Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? 867635
sahin_tuqce

sahin_tuqce

Kadın Mesaj Sayısı : 237
Lakap : BKM (sınıfta bunu derler)

MesajKonu: Geri: Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..?   Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 2:54 pm

Bence açılsınlar.Yani diğer arkadaşlarımızın da ekibi görmeye onlara sarılmaya hakları var diye düşünüyorum.Ben İstanbul'da oturuyorum istediğim zaman BKM'ye gidebiliyorum ama onların böyle bir şansı yok... Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..? 381573

Bkm Mutfak Anadolu'ya açılsın mı..?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BKM mutfak nedir?
» BKM Mutfak Resimleri