||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| ŞAHİN IRMAK FORUM |||

Şahin Irmak Hayranlarının Buluşma Adresi ^^ Şahin Irmak Fan Sitesine Hoşgeldiniz ^^ www.sahinirmakfan.com.tr.tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

çıkma teklifi

+2
mrs.ırmak
baronez
6 posters
YazarMesaj
baronez
Admin
Admin
baronez

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Lakap : baronez(:

çıkma teklifi Empty
MesajKonu: çıkma teklifi   çıkma teklifi Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 1:50 am

Bu soruya bir bayanın verebileceği cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları :

1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 - Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
(Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım...
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Süpermen - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

8- Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aşk bana göre değil...
( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

11- Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

13- Evet, kabul ediyorum...
(Dürüst bir bayan)

14- Hayır, kabul etmiyorum.
(Dürüst bir bayan daha)
mrs.ırmak

mrs.ırmak

Kadın Mesaj Sayısı : 63

çıkma teklifi Empty
MesajKonu: Geri: çıkma teklifi   çıkma teklifi Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 2:00 pm

güzel saol
demet27

demet27

Kadın Mesaj Sayısı : 1283

çıkma teklifi Empty
MesajKonu: Geri: çıkma teklifi   çıkma teklifi Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 6:41 pm

:D :D
7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Süpermen - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..) en güzelide bu lol!
rapn0ise*qLsah

rapn0ise*qLsah

Kadın Mesaj Sayısı : 437

çıkma teklifi Empty
MesajKonu: Geri: çıkma teklifi   çıkma teklifi Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 10:59 pm

sanırım işin espirisi bu.. çıkma teklifi 797160 çıkma teklifi 797160
irem

irem

Kadın Mesaj Sayısı : 1352
Lakap : prenses

çıkma teklifi Empty
MesajKonu: Geri: çıkma teklifi   çıkma teklifi Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 11:28 pm

burda ki yöntemlerin bazılarını kullandım zaman zaman evet.
ama bunun dürüst olmamakla alakası olduğunu sanmıyorum.
bence amaç karşıdaki kişiyi kırmamak, bana göre öle yani
altlarındaki açıklamalara katılmıyorum ayrıca çıkma teklifi 867635
sahin_tuqce

sahin_tuqce

Kadın Mesaj Sayısı : 237
Lakap : BKM (sınıfta bunu derler)

çıkma teklifi Empty
MesajKonu: Geri: çıkma teklifi   çıkma teklifi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:37 pm

Çok güzelmiş sağol.

çıkma teklifi
1 sayfadaki 1 sayfası